Obróbka metali

Każdy, kto zajmuje się choć trochę tworzeniem dowolnych konstrukcji metalowych wie, jak ważne jest ich odpowiednie przygotowanie. Należy zwrócić szczególną uwagę na wysoką precyzję wykonania, aby dany element był idealnie dopasowany do całej instalacji.

Jako wieloletni producent konstrukcji stalowych, poszerzyliśmy ofertę naszej firmy o profesjonalną obróbkę metali. Obejmuje ona cały szereg prac, pozwalających na stworzenie praktycznie każdego elementu ze stali.

Proponujemy między innymi:

  • kompleksowe usługi spawalnicze,
  • cięcie laserowe,
  • gięcie,
  • wykrawanie,
  • napawanie,
  • i wiele innych.

Do przeprowadzania poszczególnych procesów wykorzystujemy nowoczesne i zaawansowane technologicznie maszyny CNC, wyposażone w komputerowe sterowanie numeryczne. Takie zaplecze sprzętowe sprawia, że proponowana przez nas obróbka metali wykonywana jest szybko i z zachowaniem najwyższej precyzji oraz powtarzalności.

Jeśli więc szukasz solidnej i rzetelnej firmy, dotrzymującej ustalonych terminów, wybierz oferowane przez nas usługi obróbki konstrukcji stalowych.

Cięcie laserem

Jedną z najczęściej wybieranych, podstawowych metod obróbki blach jest cięcie laserem. Pozwala na uzyskanie dowolnych kształtów i rozmiarów elementów. W naszej firmie przeprowadzamy te prace na podstawie dostarczonego przez klienta projektu, przy wykorzystaniu nowoczesnych, sterowanych numerycznie maszyn CNC. Pozwala to na uzyskanie precyzyjnych części o wysokiej powtarzalności. Realizujemy zamówienia zarówno firm i warsztatów, jak i klientów prywatnych.

Gięcie blach

Dzięki wykorzystywanym przez naszą firmę prasom krawędziowym, wykonujemy kompleksowe usługi gięcia blach. Zapewniamy w tym zakresie całkowitą zgodność z dostarczonym projektem, dotrzymanie ustalonych terminów, jak również najwyższą jakość wykonania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres działań, mający na celu dostosowanie się do wszystkich oczekiwań i potrzeb danego klienta.

Napawanie laserowe

Jeśli potrzebujesz w szybki sposób zregenerować daną maszynę lub wzmocnić jej metalową obudowę, polecamy szczególnie metodę napawania laserowego. Polega ona na pokrywaniu danej powierzchni dodatkową powłoką, przy jednoczesnym delikatnym topieniu pierwotnej obudowy. W rezultacie otrzymuje się wzmocnioną budowę maszyny bądź jej poszczególnych elementów. Proponowana przez nas metoda łączy w sobie zarówno możliwości uzyskiwane przy spawaniu, jak i obróbce plazmą.

Obróbka roto-wibracyjna metali

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o obróbkę roto-wibracyjną metali. Otwiera ona szerokie możliwości wykończenia produkowanych elementów, proponując między innymi powierzchnie polerowane, błyszczące, szlifowane czy gratowane. Tego rodzaju prace wykonujemy na kilku gatunkach materiałów, w tym stali węglowej lub nierdzewnej, stopach specjalnych i innych.

Spawanie laserowe

Wśród wielu, oferowanych przez naszą firmę usług, wiele miejsca zajmuje kompleksowe spawanie laserowe. Ta metoda technologiczna pozwala na najlepsze efekty w postaci solidnych i dokładnych łączeń, charakteryzujących się wytrzymałością przez długie lata. Jednocześnie stworzona tym sposobem konstrukcja wyróżnia się nie tylko odpornością na z niszczenia, ale również wysoką estetyką. Wykorzystywanie nowoczesnych maszyn pozwala na uzyskanie różnych geometrii spoin.