Gięcie blach CNC

Dysponujemy niezwykle nowoczesnymi prasami krawędziowymi, które sterowane są numerycznie. Dzięki nim, jako doświadczone centrum kompleksowej obróbki metali, jesteśmy w stanie realizować m.in. profesjonalne i zgodne z założeniami projektu gięcie blach. Urządzenia i maszyny sterowane numerycznie wyróżniają się wyjątkową precyzją w działaniu, przez co możemy sprawnie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Gięcie blach odbywa się zawsze w warunkach niezagrażających trwałości materiału i przeprowadzane jest zgodnie z wymogami technologicznymi.

W pracy posiłkujemy się markowymi urządzeniami. Są to maszyny:

  • TRUMPF seria 5230,
  • AMADA HFT 170-3.

To właśnie te urządzenia stają się gwarancję dokładności i perfekcji wykonania. Umożliwiają również bardzo precyzyjne gięcie blach w produkcji seryjnej i sprawne realizowanie również tych najbardziej skomplikowanych oraz rozbudowanych zleceń naszych Klientów.

Nowoczesne oprogramowanie naszych pras krawędziowych pozwala nam na wprowadzenie komputerowych ustawień oraz weryfikację projektu przed przystąpieniem do jego realizacji. Daje to naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług oraz solidności metalowych elementów, które nie posiadają odkształceń i pod względem parametrów dostosowane są w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta.

Gięcie blach realizowane jest zgodnie z ogólnymi parametrami oraz funkcjonalnością pras. Wykorzystuje nacisk od 170 do 230 ton. Maksymalna długość krawędzi gięcia wynosi 3,2 m.

Klienci korzystający z usług realizowanych przez zespół LASERSTAR mogą liczyć na:

  • terminową realizację zlecenia,
  • całkowitą powtarzalność kształtu (dokładne wykonanie nawet przy produkcji seryjnej),
  • bardzo wysoką jakość produktu końcowego,
  • kompleksową obsługę ze strony wykwalifikowanych pracowników i operatorów naszych nowoczesnych maszyn.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich potrzeb. Wycena dokonywana jest indywidualnie i bezpłatnie, na początku współpracy. Pozwoli to Państwu na podjęcie decyzji odnośnie tego czy zechcecie współpracować z naszymi specjalistami.